Skupina A

1. kolo
Výsledek
56
SG Roudnice Čerti
12.12.
09:10
6:7 (0:2; 3:3; 3:2)
57
Černěves Orange Blue
12.12.
10:45
6:3 (1:0; 4:2; 1:1)
58
Sparta Libochovany
12.12.
12:20
6:4 (1:2; 2:1; 3:1)
2. kolo
 
59
Čerti Libochovany
18.12.
16:20
4:4 (1:4; 3:0; 0:0)
60
Orange Blue Sparta
18.12.
18:00
6:6 (1:3; 3:3; 2:0)
61
SG Roudnice Černěves
19.12.
12:20
4:6 (0:0; 3:3; 1:3)
3. kolo
 
62
Černěves Čerti
9.1.
10:45
2:4 (1:1; 0:1; 1:2)
63
Sparta SG Roudnice
9.1.
12:20
6:2 (3:0; 3:1; 0:1)
64
Libochovany Orange Blue
9.1.
16:00
5:9 (2:1; 1:4; 2:4)
4. kolo
 
65
Čerti Orange Blue
23.1.
09:10
8:2 (5:0; 1:1; 2:1)
66
SG Roudnice Libochovany
23.1.
10:45
12:6 (5:0:5:3;2:3)
67
Černěves Sparta
23.1.
18:40
7:5 (1:1; 4:1; 2:3)
5. kolo
 
68
Sparta Čerti
30.1.
09:10
2:5 (0:2; 1:0; 1:3)
69
Libochovany Černěves
30.1.
10:45
3:10 (0:3; 3:2; 0:5)
70
Orange Blue SG Roudnice
30.1.
12:20
8:4 (0:1; 3:3; 5:0)
1. kolo
Výsledek
71
Šneci
Kaňouři
19.12.
09:10
5:11 (3:5; 1:3; 1:3)
72
Terezín
Quatro
19.12.
10:45
8:5 (2:0; 4:1; 2:4)
Desperados
volno
 
2. kolo
 
73
Desperados
Šneci
8.1.
09:10
5:2 (1:0; 2:0; 2:2)
74
Kaňouři
Terezín
9.1.
09:10
4:4 (1:1; 2:0; 1:3)
Quatro
volno
3. kolo
 
75
Terezín
Desperados
16.1.
09:20
8:9 (2:3; 3:2; 3:4)
76
Quatro
Kaňouři
16.1.
11:00
2:5 (0:1; 1:2; 1:2)
Šneci
volno
 
4. kolo
 
77
Desperados
Quatro
22.1.
16:20
18:2 (6:1; 8:1; 4:0)
78
Šneci
Terezín
22.1.
18:00
7:4 (2:1; 3:3; 2:0)
Kaňouři
volno
 
5. kolo
 
79
Kaňouři
Desperados
29.1.
09:20
7:8 (3:1; 2:3; 2:4)
80
Quatro
Šneci
30.1.
16:20
2:7 (0:2; 1:4; 0:1)
Terezín
volno
 


rozdělovací část

 

1. kolo
Výsledek
1
SG Roudnice Kaňouři
4.9.
10:00
8:3 (1:2; 3:0; 4:1)
2
Terezín Orange Blue
4.9.
11:40
7:9 (3:6; 2:2; 2:1)
3
Černěves Desperados
5.9.
10:00
2:1 (0:0; 1:0; 1:1)
4
Libochovany Čerti
5.9.
11:40
11:6 (2:3; 4:0; 5:3)
5
Quatro Sparta
5.9.
13:20
4:16 (2:6; 2:5; 0:5)
Šneci volno
2.kolo
 
 
6
Kaňouři Orange Blue
11.9.
10:40
2:5 (1:1; 0:1; 1:3)
7
Čerti Terezín
11.9.
12:20
7:7 (3:5; 4:1; 0:1)
8
Šneci Černěves
12.9.
9:00
2:4 (0:1; 2:2; 0:1)
9
Desperados Libochovany
12.9.
10:40
4:3 (0:2; 2:0; 2:1)
10
SG Roudnice Quatro
12.9.
12:20
11:0 (5:0; 2:0; 4:0)
Sparta  volno
3. kolo
 
 
11
Quatro Kaňouři
18.9.
9:30
10:4 (3:0; 3:1; 4:3)
12
Černěves Sparta
18.9.
11:10
8:6 (2:1; 1:2; 5:3)
13
Libochovany Šneci
18.9.
12:50
8:7 (4:4; 1:1; 3:2)
14
Terezín Desperados
19.9.
11:40
3:9 (2:4; 1:3; 0:2)
15
Orange Blue Čerti
19.9.
13:20
8:6 (2:3; 2:0; 4:3)
SG Roudnice volno
 
4.kolo
16
Desperados Orange Blue
25.9.
14:10
6:6 (1:5; 1:1; 4:0)
17
Kaňouři Čerti
26.9.
9:00
3:7 (1:2; 1:3; 1:2)
18
Šneci Terezín
26.9.
10:40
12:5 (4:1; 4:1; 4:3)
19
Libochovany Sparta
26.9.
12:20
10:8 (3:2; 2:2; 5:4)
20
SG Roudnice Černěves
26.9.
14:00
11:4 (3:1; 5:2; 3:1)
Quatro volno
 
5.kolo
21
Černěves Quatro
2.10.
12:20
6:3 ( 1:0; 3:0; 2:3)
22
Libochovany SG Roudnice
3.10.
8:00
5:14 (1:3; 1:5; 3:6)
23
Terezín Sparta
3.10.
9:40
6:17 (2:6; 2:6; 2:5)
24
Orange Blue Šneci
30.10.
9:00
6:4 (1:2; 2:0; 3:2)
25
Čerti Desperados
31.10.
09:20
7:1 (4:1; 0:0; 3:1)
Kaňouři  volno
 
6.kolo
26
SG Roudnice Terezín
9.10.
16:20
9:5 (3:1; 4:2; 2:2)
27
Šneci Čerti
9.10.
18:00
1:7 (1:1; 0:2; 0:4)
28
Kaňouři Desperados
10.10.
9:00
3:7 (0:1; 2:2; 1:4)
29
Sparta Orange Blue
10.10.
10:40
7:4 (2:2; 3:1; 2:1)
30
Quatro Libochovany
10.10.
12:20
1:5 (0:0; 0:2; 1:3)
Černěves volno
 
7.kolo
31
Černěves Kaňouři
17.10.
9:00
16:2 (4:1; 5:0; 7:1)
32
Terezín Quatro
14.11.
11:50
13:5 (3:0; 7:2; 3:3)
33
Orange Blue SG Roudnice
17.10.
10:40
3:4 (1:0; 0:3; 2:1)
34
Čerti Sparta
17.10.
12:20
4:5 (0:2; 0:1; 4:2)
35
Desperados Šneci
17.10.
16:10
3:3 (1:3; 1:0; 1:0)
Libochovany  volno
 
8.kolo
36
Kaňouři Šneci
24.10.
09:10
6:10 (1:2; 2:4; 3:4)
37
Sparta Desperados
24.10.
10:45
4:2 (0:1; 0:0; 4:1)
38
SG Roudnice Čerti
24.10.
12:20
4:3 (2:2; 1:0; 1:1)
39
Quatro Orange Blue
24.10.
16:20
2:9 (1:0; 0:4; 1:5)
40
Černěves Libochovany
24.10.
18:00
8:3 (2:1; 3:0; 3:2)
Terezín volno
 
9.kolo
41
Libochovany Kaňouři
6.11.
16:20
11:5 (3:0; 4:1; 4:4)
42
Terezín Černěves
6.11.
18:00
5:11 (2:2; 1:7; 2:2)
43
Čerti Quatro
7.11.
09:10
14:1 (2:1; 5:0; 7:0)
44
Desperados SG Roudnice
7.11.
10:45
5:7 (2:2; 1:3; 2:2)
45
Šneci Sparta
7.11.
12:20
1:7 (0:1; 1:2; 0:4)
Orange Blue volno
10.kolo
46
Kaňouři Sparta
20.11.
10:20
9:14 (1:5; 5:3; 3:6)
47
SG Roudnice Šneci
20.11
12:00
5:8 (1:3; 4:3; 0:2)
48
Quatro Desperados
20.11.
16:20
2:16 (1:5; 0:5; 1:6)
49
Černěves Orange Blue
20.11.
18:00
7:5 (2:3; 2:0; 3:2)
50
Libochovany Terezín
21.11.
09:10
4:5 (3:0; 1:3; 0:2)
Čerti  volno
11.kolo
51
Šneci Quatro
27.11.
16:20
10:5 (10:5; 0:0; 0:0)
52
Orange Blue Libochovany
27.11.
18:00
5:6 (5:6; 0:0; 0:0)
53
Čerti Černěves
28.11.
09:10
5:5 (5:5; 0:0; 0:0)
54
Terezín Kaňouři
28.11.
10:45
2:12 (2:12; 0:0; 0:0)
55
Sparta SG Roudnice
28.11.
12:20
2:3 (2:3; 0:0; 0:0)
  Desperados volno